Vrata

Dodáme a nainstalujeme vám garážová vrata s elektrickým pohonem od renomovaného německého výrobce Hörmann, která vynikají v mnoha směrech. V naší nabídce najdete různé typy vrat – nejoblíbenější sekční, a dále výklopná, rolovací nebo boční sekční vrata. 

Výhody garážových vrat Hörmann

 • Precizní zpracování
  vrata Hörmann.jpg
  Veškeré komponenty vrat do garáže a pohonů prošly náročnými zkouškami a splňují přísné normy (německý systém řízení jakosti DIN ISO 9001 a evropskou normu EN 13241-1).
 • Záruka 10 let
  Na vrata dostanete záruku 10 let a na pohony 5 let. 
 • Ochrana proti vloupání
  U všech typů vrat se klade důraz na ochranu vašeho majetku. Například sekční vrata Hörmann mají patentované uzamknutí, které funguje mechanicky, takže jsou chráněná proti vypáčení i při výpadku elektřiny.
 • Zašifrované dálkové ovládání
  Vrata do garáže budete ovládat dálkovým ovládáním, které má stabilní dosah a je vybavené bezpečným šifrováním BiSecur. Díky tomu nemůže nikdo zkopírovat váš rádiový signál.
 • Výborná izolace
  Pokud je garáž součástí domu, jsou tepelně izolační vlastnosti důležité z toho důvodu, aby vám tudy neunikalo teplo. Vrata Hörmann mají výborné izolační parametry, které se dají ještě zlepšit, pokud zvolíte zárubeň ThermoFrame.
 • Mnoho barev a dekorů
  Vyberete si z mnoha barev a dekorů, takže určitě najdete vrata, která se budou hodit k fasádě vašeho domu.

Jak fungují jednotlivé typy garážových vrat?

 • Sekční garážová vrata se vysouvají nahoru pod strop. Díky tomu šetří místo a mohou se nainstalovat i do menší garáže.
 • Rolovací garážová vrata jsou také řešením tam, kde místa není nazbyt. Vrata se – podobně jako běžné rolety – navíjí do boxu, který může být umístěný vně garáže. V tom případě využijete i prostor u stropu garáže, kam zavěsíte třeba lyže.
 • Výklopná garážová vrata se nezasunují, ale vyklápějí do prostoru: část křídla se vyklopí dovnitř a část ven, a není proto možné zaparkovat auto hned u vrat. Hodí se do míst, kde je dostatek prostoru.
 • Boční sekční vrata fungují na stejném principu jako posuvné dveře. Vysouvají se do boku a veškerý prostor pod stropem tak máte k dispozici a zavěsíte sem třeba kánoe nebo surfovací prkna. Hodí se pro všechny typy garáží včetně těch, kde např. kvůli sklonu střechy není možné vrata vysouvat nahoru.

→ Chcete znát orientační cenu garážových vrat? Kontaktujte nás, sdělte nám své představy a požadavky, a my ji pro vás spočítáme.

POPTAT GARÁŽOVÁ VRATA


Nebyly nalezeny žádné produkty.