776 635 080

Okna

Stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete kvalitní okna? Obraťte se na nás. Máme široký sortiment plastových i dřevěných oken. Vybereme pro vás ta, která vám budou maximálně vyhovovat, a postaráme se o jejich profesionální montáž.

Plastová nebo dřevěná okna?

Podívejte se, v čem se oba typy oken liší a v čem jsou stejné.

  • Největší rozdíl pocítíte v ceně, protože plastová okna jsou zhruba o 40 % levnější než dřevěná – dřevo tak volí nejčastěji ti, kteří rekonstruují historickou budovu a musí vyhovět památkářům. Anebo nejnáročnější klienti, pro které je zkrátka přírodní materiál nenahraditelný.
  • Tepelně izolační vlastnosti jsou stejné a u obou materiálů můžete mít okno pro nízkoenergetický nebo pasivní dům a stejně tak i levnější profil, který ale bude mít optimální parametry.
  • U obou typů oken najdete celou škálu designů a barev.

Podívejte se, jaké profily plastových a dřevěných oken dodáváme a instalujeme, anebo nás rovnou kontaktujte a my vám s výběrem pomůžeme.

Dodáme vám i veškeré příslušenství. Kromě montáže oken se postaráme i o jejich servis.

POPTAT OKNA


  • Plastová okna

    Dodáme a instalujeme vám okna od renomovaných značek. Níže najdete stručný přehled, jaké druhy plastových oken nabízíme. Jde ale skutečně jen o orientační informace. Okna vybíráme pro každého zákazníka na míru podle jeho konkrétních požadavků, typu stavby, projektové dokumentace a dalších parametrů.

  • Dřevěná okna

    Dodáme vám kvalitní dřevěná okna od renomovaných značek. Níže se podívejte na stručný přehled oken, která nabízíme. Jde ale pouze o orientační informace, protože okna vybíráme pro každého zákazníka na míru podle jeho konkrétních požadavků, typu stavby, projektové dokumentace a dalších parametrů.