776 635 080

Dveře

dveře porta dorsPotřebujete dveře pro novostavbu nebo starší budovu? Ať už jde o dveře vnitřní, venkovní nebo balkonové, do rodinného domu, bytu nebo třeba administrativního centra, obraťte se na nás. Dveře vám dodáme a nainstalujeme.

→ Podívejte se na podrobnější nabídku interiérových, venkovních a balkonových dveří. Anebo nás rovnou kontaktujte, sdělte nám své požadavky a my vám doporučíme vhodné dveře.

 

POPTAT DVEŘE


 • Interiérové dveře

  Vyberte si z bohatého sortimentu interiérových dveří Porta Doors. Nabízíme dveře do domácností i administrativních budov – dveře Porta jsou dostatečně odolné a osvědčí se proto i v místech s frekventovaným provozem.

 • Vchodové dveře

  Nabízíme vstupní dveře od přeních značek. Podle vašich možností a nároků na tepelnou a akustickou izolaci a na bezpečnost vám z bohatého sortimentu vybereme ty, které vám budou ve všech směrech vyhovovat.

 • Balkonové dveře

  Dodáme vám plastové nebo dřevěné balkonové dveře. Výhodou je, že od stejných výrobců vám nabídneme i plastová a dřevěná okna, takže interiér hezky sladíte. Najdete u nás balkónové dveře běžné i posuvné a do všech typů staveb.


Zárubně a kování

Dodávka vnitřních a venkovních dveří samozřejmě zahrnuje i montáž zárubní a kování.

 • Zárubně nabízíme do všech typů budov a mohou být i bezpečností. Z materiálů si vyberete mezi kovem a dřevem.
 • Široká je i nabídka moderního kování, takže si zvolíte kliku i zámek podle svých potřeb. V sortimentu nechybí ani různá bezpečnostní kování nezbytná hlavně pro vstupní dveře.

→  Zárubně a kování vám dodáme spolu s interiérovými a venkovními dveřmi, ale samozřejmě i samostatně. Pro podrobnosti nás kontaktujte.