Poradíme vám


Kdy řešit servis, údržbu seřízení a promazání oken a dveří

Aby vám okna vydržela co nejdéle ve skvělé formě, měli byste se jim alespoň jednou za rok věnovat. Pravidelná údržba prodlužuje jejich životnost a pomáhá vám šetřit energie. Poradíme vám jak na to a na co byste rozhodně neměli při servisu oken zapomínat.

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:33

Proč pravidelnou údržbu oken a dveří

Okna a dveře jsou výrobky, které většina z nás používá každý den, aniž by je při běžném provozu vnímala. Všimneme si jich, až když se něco pokazí, až když vržou, nejdou dovírat. Nákladným opravám lze předcházet pravidelnou údržbou. Co by měl servis zahrnovat a proč ho oknům a dveřím dopřát?

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:29

Co si opravím/ promažu sám a co nechat na profících

Okna a dveře vyžadují pravidelnou údržbu. Alespoň jednou za rok byste jim měli věnovat čas a promazat je správným olejem. Zbytek, jako je seřízení přítlaku, impregnace těsnění nebo výměna komponentů, byste měli svěřit do ruky profesionálům. Proč? A jak na správný servis oken?

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:24

Co se stane když okna a dveře neudržuji / nepromazávám atd...

O okna a dveře je nutné pečovat. Jinak zkrátíte jejich životnost a budete muset investovat do nákladnějších oprav. K nejčastějším potížím patří vysychání a ztrouchnivění těsnění, zreznutí některých částí kování. Co dalšího se stane, když zanedbáte servis a údržbu oken a dveří?

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:21

Jak dlouho trvá servis oken

Na údržbu a servis oken byste si měli zavolat specialisty alespoň jednou do roka. Zkontrolují kování, ošetří okenní izolaci, nastaví přítlak v okně. Díky tomu ušetříte energii za vytápění a zároveň prodloužíte životnost oken. Jak dlouhou taková údržba oken trvá? A na co se připravit?

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:15

Cena pravidelné kontroly a údržby vs ´hoří

Každý rok byste si měli zavolat odborníky na servis a údržbu oken. Prodloužíte tak jejich životnost, ušetříte za energie i výměnu okenních komponentů. Zároveň se vyhnete vyšším investicím při nápravě škod, které může napáchat nesprávná údržba anebo zásah laiků.

Více

Publikováno 11. 8. 2022 16:03