Dřevěná okna

Dodáme vám kvalitní dřevěná okna od renomovaných značek. Níže se podívejte na stručný přehled oken, která nabízíme. Jde ale pouze o orientační informace, protože okna vybíráme pro každého zákazníka na míru podle jeho konkrétních požadavků, typu stavby, projektové dokumentace a dalších parametrů.

Nabízíme dřevěná okna do všech typů staveb

  • Pro nízkoenergetické budovy jsou díky nadprůměrným tepelně izolačním vlastnostem vhodná Termookna IV84 a Termookna IV94 – druhá ze jmenovaných obstojí i v pasivních domech.
  • Hledáte okna, která v této kategorii patří k těm dostupnějším? Doporučíme vám dřevěná Eurookna IV68 – tento základní profilový systém se hodí pro rodinné domy, komerční i veřejné budovy.
  • Nejnáročnějším zákazníkům nabízíme dřevohliníková okna, která mají špičkové tepelně izolační vlastnosti dřeva a díky hliníkovému plášti jsou velmi odolná vůči vypáčení. Tato okna dodáváme do moderních i klasických staveb.

Chcete znát orientační cenu dřevěných oken? Kontaktujte nás, sdělte nám základní parametry stavby, a my ji pro vás spočítáme.

POPTAT DŘEVĚNÁ OKNA


Zobrazeny 3 položky
Zobrazeny 3 položky