Parapety

Dodáme a nainstalujeme vám vnitřní i venkovní parapety. V nabídce máte parapety z různých materiálů – vyberte si níže ty, které vám budou nejvíce vyhovovat, nebo nás rovnou kontaktujte a my vám poradíme.

Jaké vnitřní parapety nabízíme?

 • Dřevotřískové parapety
  Využijete je, pokud máte vysoké nároky na odolnost. Jsou vyrobené z dřevotřísky, které nevadí vlhkost. Jejich povrch tvoří laminát odolný proti oděru, běžným domácím chemikáliím, UV záření, vysokým teplotám a dokonce i vařící vodě. Vyberete si z mnoha barev.

drevotriskove-paramont-_img38820.jpg

 • Plastové parapety
  Tyto parapety jsou vyrobené z kvalitního PVC, stejně jako fólie na jejich povrchu. Ta je šetrná k životnímu prostředí, odolává vlhkosti i běžným domácím prostředkům. I tady si ve vzorníku barev určitě najdete tu svou.

plastove-rehau-premium-_0009.jpg

Jaké venkovní parapety nabízíme?

 • Hliníkové neboli al parapety
  Al parapety jsou buď z ohýbaného, nebo taženého hliníku. První z typů je levnější, dobře zvládá rozmary počasí a drží si stálou barvu, limitující ale je, že máte na výběr jen ze dvou odstínů – bílé nebo hnědé. Druhý typ, známý také jako alu tažené parapety, má náročnější povrchovou úpravu, je také vysoce odolný a navíc máte k dispozici všechny odstíny RAL.

tazeny-hlinik-_oh1.jpg

 • Pozinkované parapety
  Tento typ zvolte, pokud hledáte levné parapety. Určitě oceníte, že přes nízkou cenu jsou dostatečně odolné, nevýhodou pak je, že máte na výběr jen ze tří barev – hnědé, antracitové a bílé.

→ Parapety nabízíme samostatně i jako součást dodávky oken.

→ Chcete znát orientační cenu za dodávku a montáž parapetů? Kontaktujte nás, sdělte nám své představy a požadavky, a my ji pro vás spočítáme.

POPTAT PARAPETY